E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
Përplasje e fortë mes Ramës dhe Berishës, në luftë për audiencë
Duket se sot në televizionet shqiptare do të ketë një përplasje të fortë.

Kryeministri Edi Rama do të rikthehet në emisionin Top Shoë pas tre vitesh mungesë.

Nga ana tjetër ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë i pranishëm në ekran.

“Të dashur miq, sot në orën 21:00 do të jem në Ora Neës, në emisionin 360 gradë në një intervistë me gazetarin Artur Zheji. Sipas deshires mund te me ndiqni!”, shkruan Berisha në Facebook.

Duket se do të të ketë jë sfidë mes të dyve sot edhe për të fituar audiencën, /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2018, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori