Përplasja me armë në Vlorë, dëshmitari: U fut në lokal dhe gjuajti...
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas ngjarjes së rëndë në Vlorë ku humbi jetën një i ri 33-vjeçar dhe janë plagosur rëndë 3 persona të tjerë, ka folur një dëshmitar ocular.

“Dy persona u futënlokal dhe filluan që të gjuanin me armë zjarri, në lokal po luhej muzikë ‘live’”, ka thënë dëshmitari.

Një nga të plagosurit dyshohet që të jetë muzikant. Midis të plagosurve është edhe një femër.

Ngjarja ka ndodhur në lokalin e quajtur “Fiks Fare”. Sipas të dhënave paraprake njëri nga të plagosurit është qëlluar në parkimin e lokalit. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 07:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së