Përplasi prostitutën shqiptare në Itali, kush është bashkëkombasi i arrestuar
Autoritetet italiane kanë arrestuar një 23 vjeçar shqiptar, pasi ky i fundit ka përplasur me furgonin e tij një vajzë shqiptare që punonte si prositutë në këtë shtet.

Përplasja ka ndodhur rreth dy muaj më parë, por policia italiane nuk e harroi çështjen dhe ka bërë të mundur arrestimin e autorit, i cili ëhstë Eduard Demiri.

Autoritetet italiane, raportojnë se prostituta është përplasur qëllimisht, dhe aksidenti s’ka qenë aspak i rastësishëm dhe për këtë Demiri pritet të vuaj dënimin e caktuar nga gjykatësit. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori