Përplaset autobusi i linjës të Bathores, plagosen pasagjerët
Rreth orës 21.45, në segmentin rrugor Institut-Bathore, drejtuesi i një autobusilinjës së transportit publik ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë mjeti është përplasur me bordurën e rrugës.

Si pasojë janë lënduar pa probleme për jetën 5 pasagjerë të cilët po marrin ndihmën e parë mjekësorë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 21/05/2019, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori