Përplasen furgonët, 7 të plagosur në Vlorë
Foto ilustruese
Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e shtatë personave ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Sipas policisë nga përplasja e dy furgonave kanë mbetur të plagosur 5 pasagjerë dhe dy drejtuesit e mjeteve.

Mësohet se mjetet e aksidentuara janë një furgon pasagjerësh dhe një furgon mallrash. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2013, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori