Përplasen dy makina në Korçë, njëra përfundon brenda në lokal
Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme në vend.

Mësohet se dy makina janë përplasur në dalje të qytetit të Korçës.

Sipas informacioneve paraprake, njëra prej makinave e tipit ‘Rav4’ ka dalë nga rruga pas përplasjes dhe ka përfunduaroborrin e një lokali afër rrugës.

Nga ky aksident ka përfunduar i dëmtuar shoferi i automjetit që doli nga rruga.

Shtuar më 31/05/2020, ora 17:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori