Përplasen dy makina në aksin Milot-Rrëshen, vdes në rrugë e moshuara
Një aksident i rëndë me 1 viktimë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksion Milot-Rreshen.

aksin rrugor Milot-Rrëshen ,në vendin e quajtur “Skuraj”, mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin Gj.N.,është përplasur me mjetin tip “Volksëagen” me drejtues shtetasin M.Sh.

Si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime duke gjetur vdekjen shtetasja D.N.,70 vjeçe, e cila ndodhej pasagjere në mjetin tip “Benz”,me drejtues shtetasin Gj.N.

Grupi hetimor ndodhët në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 26/11/2020, ora 22:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori