Përplasen dy automjete në Tiranë, plagosen 2 të mitur
Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Llambi Bonata”. Dy makina janë përplasur dhe janë lënduar tre persona, mes të cilëve dy të mitur, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Mbetet e paqartë se çfarë ka ndodhur, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 18.01.2021, rreth orës 18:40, në rrugën “Llambi Bonata”, janë përfshirë në përplasje mjetet me drejtues ​ A. Ç me ​ ​ mjetin me drejtues G. H dhe me pasagjer shtetasit e mitur me iniciale M.H dhe G.H. Si pasojë janë dëmtuar lehtë 3 shtetas, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
Shtuar më 18/01/2021, ora 21:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori