Përplasen 2 automjete në Korçë, 5 të lënduar (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec në afërsi të Maliqit.

Dy automjete tip Mercedez Benz dhe Wolksëagen janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë janë plagosur 5 persona.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.
Shtuar më 30/12/2019, ora 14:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori