Përplasen 3 makina, 4 të vdekur në Elbasan-Librazhd (VIDEO)
Foto ilustruese
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e katër personave dhe disa të tjerëve të plagosur ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd.

Sipas policisë në aksident janë përfshirë tre automjete, një furgon pasagjeresh me targa LB 001A, një maune me targa KO 1025 A si dhe nje automjet tjetër me targa AA 971 EA.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti i viktimave dhe i personaveplagosur, por mësohet se janë pasagjerë të furgonit. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2013, ora 19:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori