Plas edhe në Burrel, demokratët tentojnë shkatërrimin e KZAZ-së (FOTO LAJM)

Pas Kamzës është tensionuar situata edhe në Burrel.


Mbështestësit e PD-së tentojnë të hyjnë me forcë në KZAZ-në Nr.16.

Ndërkohë që policia ka hedhur gaz lotsjellës në drejtim të protestuesve. Situata është mjaft e tensionuar aq sa ka ndërrhyrë edhe FNSH.

Policia ka hedhur gazlotsjellës në drejtim të protestuesve ku nga përplasja e sipër janë lënduar disa polcië dhe qytetarë. /Albeu.com/Shtuar më 19/06/2019, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori