Pėrmirėsohet gjendja shėndetėsore e kompozitorit Saraēi
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kompozitori i njohur Shpėtim Saraēi ėshtė shtruar nė njė nga dhomat e Shėrbimit tė Neurokirurgjisė, pranė Qendrės Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" pasi ėshtė prekur nga njė ishemi nė tru. Nė njė pronocim tė shkurtėr pėr Gazetėn Shqiptare bashkėshortja e tij, Mira Konēi konfirmon se tashmė gjendja e tij shėndetėsore po pėrmirėsohet.


"Tani ėshtė mė mirė. Ėshtė stabilizuar dhe ėshtė pėrmirėsuar", - shprehet bashkėshortja, njėkohėsisht kėngėtare e njohur e muzikės sė lehtė shqiptare. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2013, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.