Përmirësohet gjendja shëndetësore e kompozitorit Saraçi
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kompozitori i njohur Shpëtim Saraçi është shtruar në një nga dhomat e Shërbimit të Neurokirurgjisë, pranë Qendrës Spitalore Universitare "Nënë Tereza" pasi është prekur nga një ishemi në tru. Në një pronocim të shkurtër për Gazetën Shqiptare bashkëshortja e tij, Mira Konçi konfirmon se tashmë gjendja e tij shëndetësore po përmirësohet.


"Tani është më mirë. Është stabilizuar dhe është përmirësuar", - shprehet bashkëshortja, njëkohësisht këngëtare e njohur e muzikës së lehtë shqiptare. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2013, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}