Përmbytje në Fier, lundrojnë makinat (FOTO LAJM)

Si pasojë e një sërë reshjesh intensive gjatë kësaj të enjte, disa prej akseve rrugore në Fier janë gjendur sot nën pushtetin total të ujit.

Fotot e mëposhtme tregojnë më së miri se çfarë ka ndodhur në një segment të rrugës Fier- Patos, ku uji ka mbuluar dhe makinat.

Një situatë alarmante është paraqitur po ashtu edhe në zonën e Zharrëzës ku flitet për rreth 15 hektarë tokë bujqësore nën ujë.
Shtuar më 16/05/2019, ora 18:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori