Përmbytje edhe në Durrës, ja rrugët e bllokuara
Reshjet e dendura të shiut gjatë mbrëmjes së të dielës kanë shkaktuar problem në qytetin e Durrësit.

Për pasojë shumë rrugë janë të pakalueshme për automjetet pasi uji ka përmbytur dhe trotuaret.

problematike paraqitet situata në shëtitoren “Taulantia” dhe sidomos zona pranë zonës së stadiumit “Niko Dovana”./Albeu.com/

Shtuar më 07/08/2016, ora 22:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori