Përmbyset kamioni me dru, në gjendje kritike për jetën dy shtetas
Pëlqej
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Moglicë të Korçës.

Mësohet se një makinë e ngarkuar me dru ka dalë nga rruga duke u përmbysur.

Nga informacionet e para mësohet se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar rëndë dy persona të cilëtjanë nisur me urgencë drejt Tiranës në gjendje të rëndë.

Sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit. /albeu.com/

Shtuar më 18/05/2018, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori