Përleshje me sende të forta në Laç, 2 të plagosur
Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një konflikti mes tre personash në lagjen numër 5 në Laç. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se dy të plagosurit, mes tyre një polic i Bashkisë së Tiranës janë konfliktuar me shtetasin Bashkim Lika, duke u goditur me sende të forta midis tyre.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Shtuar më 02/10/2013, ora 20:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori