Përgjimi Aga-Qefalia, Ceka: Ky është pushteti i Haxhi Qamilave
Arkeologu Neritan Ceka i ftuar në emisionin “360 Gradë”, në RTV Ora u shpreh se në Shqipëri është kthyer pushteti i Haxhi Qamilëve.

Neritan Ceka: Aga nga Peshkopia ku është shef policie do të shkojë shef policie në Bulqizë që do të ishte me ulje dhe i kërkon kryetarit të komisionit të ligjeve, kryetarit të komisionit të sigurisë Kombëtare në prezencë të kryeministrit, ministrit të Brendshëm, pra nuk bëhet fjalë për 3 apo 4 vota, këtu bëhet fjalë për pashallëqe. Për Haxhi Qamilin që do të kthejë babën, që ti japi spahillëqet sepse kjo ishte Shqipëria Osmane.
Shtuar më 21/06/2019, ora 08:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori