PERGJIMI/ "Kryetari i FRD votoi PD-në ja q*fsha motrën e robt e shpis!" (VIDEO)
video përgjimin nr.6 të publikuar nga "BILD" Ymer Lala bisedon me një person të panjohur, i cili ndër të tjera i tregon se kryetari i FRD-së në Dibër bashkë me njerëzit e tij kanë votuar kandidatin e PD-së, Sherefedin Shehun.

Reagimi i Lalës është i ashpër dhe më pas thotë se do ta marrë në telefon për ti thënë disa fjalë.
Shtuar më 19/06/2019, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori