PËRGJIMI 2/ Shefi i madh të vlerëson shumë! Burri i Olta Xhaçkës kapet "mat" me votat në Dibër (VIDEO)
Përgjimi i dytë i publikuar nga "BILD" përfshin deputetin e PS, Artan Gaçi dhe drejtorin në Ministrinë e Brendshme, Arben Keshi.

Në komunikimin e tyre, Gaçi i thotë Keshit se ka vlerësim maksimal nga Rama për punën e bërë në drejtim të marrjes së votave.

Keshi e falenderon Gaçin dhe i thotë se po përpiqet.

Për më tepër, ndiqni sipër përgjimin.

PËRGJIMI

Përgjimi nr.2. Artan Gaçi dhe Arben Keshi

Arben Keshi: Mirëmëngjesi.

Artan Gaçi: Mirëmëngjesi, si kalove?

Arben Keshi: Si kalove ti?

Artan Gaçi: Mirë ja ishim në Ndroq me shefin e madh. Edhe me superlativa foli për ty.

Arben Keshi: Faleminderit.

Artan Gaçi: Nga ai, nga ai. Nga unë po e po.

Arben Keshi: Qesh

Artan Gaçi: Ai më tregoi dhe historinë e 2011-ës. E të gjitha. I ke pikët maksimale.

Arben Keshi: Ishallah kthehen në realitet mos të ngelen..

LINKU I BILD: https://www.bild">bild.de/politik/ausland/politik-ausland/wahl-manipulation-in-albanien-abhoer-baender-belegen-regierung-manipulierte-wahl-62666642.bild">bild.html
Shtuar më 17/06/2019, ora 15:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori