Përgjimet e "BILD" reagon Basha: Edi Rama padrino i krimit
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas video përgjimeve të publikuara nga Bild.

Lideri i opozitës shkruan në Facebook se Edi Rama është padrino i krimit në Shqipëri.

"Edi Rama është padrino i krimit.

Tani nuk ka më alibi.

Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar", shkruan Basha
Shtuar më 19/06/2019, ora 23:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori