Përgjimet e "Bild" ndaj Avdylajve, regon Berisha: Rama u shpartallua nga media gjermane (VIDEO)
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Barisha ka reaguar në Fcebook në lidhje me përgjimet që prestigjozja gjermane Bild publikoi sot përgjimet kur Astrit Avdylaj bisedonte me Vangjush Dakon për blerjen e zgjedhjve të vitit 2017.

Postimi i Sali Berishës:

PERGJIMI I PARE! Gazeta gjermane Bild, me e madhja ne Europe shpartallon Ramen dhe narkoshtetin e tij. Ajo publikon per here te pare pergjimet te cilat faktojne se bosi i mafies dhe vrasesi Astrit Avdyli cakton deputetet dhe fitoren e tyre. sb


Shtuar më 05/06/2019, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori