Përgjaken rrugët në Durrës, “Benzi” i merr jetën 7 vjeçares
Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në në fshatin Rrotull, në Ishëm.

Teksa po drejtonte automjetin tip “Benz”, 24-vjeçari Rexhep Dama ka përplasur një 7-vjeçare, e cila pas plagëve të marra ka gjetur vdekjen.

Sakaq, policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Informacion paraprak
Më datë 09.03.2018, në fshatin Rrotull, Ishëm, Durrës shtetasi Rexhep Dama 24 vjeç, duke drejtuar mjetin tip Benz ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A.H. 7 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë.

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor po kryejnë veprimet e mëtejshme procedurale në zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe arrestimin e shtetasit të mësipërm. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2018, ora 23:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori