Perfundon takimi Withers-Topi
Albeu.com
Ka përfunduar takimi mes ambasadorit amerikan John Withers dhe kreut të shtetit Bamir Topi. Në një takim që zgjati Presidenti dhe ambasadori amerikan biseduan për zgjidhjen e krizës politike në vend.
Takimi u zhvillua në Presidencë me dyer të mbyllura. Kreu i shtetit pati takim edhe me ambasadorin e KE-së, Helmut Lohan dhe ambasadorin e Spanjës, Manuel Montobbio.
Shtuar më 08/02/2010, ora 20:28
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori