Përfundon takimi Meta-Basha, kryeparlamentari pas pak në konferencë për shtyp
Përfundon takimi midis kryeparlamentarit Ilir Meta dhe kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha, i cili ka zgjatur rreth dy orë, në ambjentet e HotelRogner”.

Lidhur me ecurinë e negociatave, zoti Meta njoftoi se do të dalë në një konferencë për mediat në Kryesinë e Kuvendit, ndërsa kreu i PD-së është larguar menjëherë nga hotelRogner”, pa dhënë asnjë deklaratë. /albeu.com/

Shtuar më 12/06/2016, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori