Përfundon takimi, Basha e Kryemadhi nuk pushojnë se foluri deri tek makina (FOTO LAJM)

Ka përfunduar takimi mes kryetarit të PD-së Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhit për detajet e fundit para regjistrimit të tyre si opozitë e bashkuar në KQZ.

Pavarësisht se të dy drejtuesit nuk dhanë deklaratë për mediat, në disa pamje të shkëputura nga takimi jashtë selisë blu, dy drejtuesit duken të qeshur dhe të lumtur.

Burime pranë selisë blu bëjnë me dije se Basha e ka shoqëruar Kryemadhin deri në makinë, ku sic shihet edhe në foton e bashkëngjitur lajmit, opozitari flet me "këmbë e duar" gjë që tregon se takimi i fundit ka qënë frytdhënës. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2021, ora 20:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori