Perfundon protesta e policeve te Kosoves
Albeu.com
Zyrtarë të policisë së Kosovës thonë se ka përfunduar protesta e njësiteve speciale policore, të cilët me disa kërkesa kishin bojkotuar punën dhe ishin mbledhur të enjtën në Qendrën e trajnimit në Kishnicë.
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, tha se sot gjithçka i është kthyer rutinës, pas arritjes së marrëveshjes ndërmjet autoriteteve përgjegjëse dhe këshillit të përfaqësuesve të njësive të specializuara të policisë, për rishikimin e ngritjes së pagave.
Shtuar më 05/02/2010, ora 18:08
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori