Përfundon kërkimi, nxirret i pajetë trupi i të riut që përfundoi bashkë me kamionin në liqen
Pas disa orësh kërkime, polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e shoferit të kamionit që përfundoiliqen.

Ngjarja ka ndodhur në Kukës, dhe sipas burimeve është nxjerrë nga liqeni trupiriut F.Ll..

I riu ishte duke drejtuar mjetin tip kamion, doli nga rruga dhe ra në liqen.

Shoferi humbi kontrollin në rrugën e vjetër, më konkretisht te Ura e Kolshit dhe fatkeqësisht ka ndërruar jetë. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2020, ora 22:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori