Përfundon gjykimi, Ermal Hoxha dënohet me 10 vite burg
Gjykata për Krimet e Rënda ka përfunduar sot shqyrtimin e çështjes për “laboratorin e Xibrakës”.

Mësohet se trupi gjykues ka dhënë edhe dënimet për 9 të pandehurit.

10 vite burg për Ermal Hoxhën

12 vite burg për Ilir Hysenin

10 vite burg për Arjan Dalipin

13 vite burg për Genci Xhixhan

11 vite burg për Gentjan Gjonaj

12 vite burg për dy kolumbianët Cesar Avila dhe Valter Moreno

11 vite burg për Kelmend Dalipin

13 vite burg për Sajmin Batkun /albeu.com/

Shtuar më 11/07/2017, ora 14:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori