Përfundimi i mandatit, Berisha "ndahet" me Thaçin
Në përfundim të mandatit të tij, Kryeministri Berisha zhvillon nesër një takim me kryeministrin e Kosovës Hashim Thaçi i cili pritet të vizitojë nesër Tiranën.

Sipas zyrës për shtyp të Kryeministrisë takimi pritet të zhvillohet rreth orës 14:00 dhe më pas do të ketë një prononcim për mediat. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2013, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori