Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Perfshirja e SHBA-ve ne strategjine per veriun, e domosdoshme
Albeu.com
Janusz Bugajski, nga Qendra për Studime Strategjike dhe Ndërkombëtare në Washington, ka vlerësuar se për zbatimin e strategjisë për veriun e Kosovës, do të jetë i nevojshëm angazhimi i fuqive botërore ...... dhe i komunitetit ndërkombëtar, në radhë të parë edhe i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
Shtuar më 13/02/2010, ora 21:14
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori