Përfshihet nga flakët një fabrikë këpucësh në Kombinat
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë këpucësh në kryeqytet.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Kombinatit.

Policia dhe zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë vënë nën kontroll flakët. Fatmirësisht nuk raportohet për persona të plagosur, por vetëm për dëme material.

Deri më tani mbetet ende mister shkaku I rënies së zjarrit./albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.