Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë
Një banesë në Tiranë është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Luigj Gurakuqi" dhe sipas Policisë ka vetëm dëme materiale dhe po punohet për shuarjen e flakëve.

Njoftimi i plotë:

Më datë 20.11.2020, rreth orës 22:21, në rrugën “Luigj Gurakuqi”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit B.L., 54 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e forcave zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.
Shtuar më 20/11/2020, ora 23:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori