Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, detajet e para
Një banesë është përfshirë nga flakët në zonën e Liqenit të Thatë, në Tiranë.

Policia bën me dije se nga ngjarja janë shkaktuar vetëm dëme materiale, e nuk paraqiti rrezikshmëri për banorët.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Njoftimi
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.10.2020, rreth orës 14:45, tek Liqeni i Thatë, ka rënë zjarr​ në banesën e marrë me qera nga shtetasja M.Xh, ku ka vetëm dëme materiale, nuk ka rrezikshmëri për banorët.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 21/10/2020, ora 15:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori