Përfituan 220 mijë euro përmes mashtrimit
Në sajë të një operacioni të koduar “Ndërtuesi” të shtrirë në qytetet Korçë, Fier dhe Gjirokastër policia ka bërë të mundur arrestimin e shtatesit Altin Uruçi me akuzën e mashtrimit.
Ndërsa janë shpallur në kërkim edhe shtetasit Stefanaq dhe Flori Curo.

Tre personat pasi prezantoheshin si ndërtues u merrnin para personave të ndryshëm duke iu premtuar se do t’iu shisnin pallate. Këta persona nëpërmjet mashtrimit kishin përfituar 220 mijë euro. /albeu.com/

Shtuar më 26/04/2013, ora 14:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori