Përdhunonte të bijën për 2 vite, shqiptari dënohet me 50 vite burg
Pëlqej
Një shqiptar ka marrë dënimin prej 50 vitesh për veprën e rëndë penale, përdhunim.

Ai është dënuar nga gjykata greke pasi akuzohet se prej vitesh rrjesht përdhunontebijën e mitur.

Për këtë ngjarje të rëndë është dënuar me 15 vite burg edhe bashkëshortja e tij, e cila ishte në dijeni për veprimet monstruoze të të shoqit dhe nuk kishte bërë asnjë denoncim.

38-vjeçari B.H., nga Tepelena ishte arrestuar në maj të vitit të kaluar, i akuzuar se abuzonte seksualisht me të bijën 13-vjeçare. /albeu.com/Shtuar më 24/02/2018, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori