Përdhunon të miturën, në kërkim 43-vjeçari
Një 43-vjeçar është shpallur sot në kërkim nga policia pasi dyshohet se ka përdhunuar një 13-vjeçare. Ngjarje e rendë është regjistruar sot në fshatin Prosek të Pukës.

Kanë qenë prindërit e 13-vjeçares të cilët kanë bërë denoncimin ndërsa aktin e përdhunimit e ka konfirmuar dhe analiza mjekësore. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori