Përdhunon një 39-vjeçare, por ja si hakmerret ajo dy ditë më pas
Irfan Gjeçi, 49 vjec, banues në Tiranë është ndaluar nga Policia e Tiranës dhe u referuan materialet në Prokurorinë e kryeqytetit, për shtetasen D. N, 39 vjece, banuese në Tiranë.

Gjeçi akuzohet se më datë 12 Gusht 2016, ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, me shtetasen D. N, pa dëshirën e saj.

Por dy ditë pas ngjarjes, shtetasja D. N, ka dëmtuar dhe ka thyer xhamat e dyqanit të një ambienti tjetër në pronësi të shtetasit Irfan Gjeçi.
Shtuar më 15/08/2016, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori