Përdhunoi vajzën, arrestohet shqiptari monstër
Foto ilustruese
Një emigrant shqiptar, i cili jetonte me familjen e tij në periferi të Selanikut është arrestuar nga policia greke pasi
kishte përdhunuar prej vitesh vajzën e tij, tashmë 16- vjeçare.


Mediat greke, e kanë cilësuar një përbindësh shqiptarin, i cili prej kohësh ishte i papunë dhe konsumues i rregullt i alkoolit. 36-vjeçari kishte nisur te abuzonte me te bijen e tij te mitur qe ne moshen 16- vjeçare.
Shtuar më 15/05/2013, ora 17:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori