Përdhunoi dy vajzat italiane, gjykata merr vendimin për taksistin shqiptar
Mediat italiane raportojnë se një taksist shqiptar është dënuar me 8 vite burg, pas akuzohej për përdhunim.

Bëhet fjalë për Besnik Hoxha, i cili ka abuzuar seksualisht me dy vajza, 20 dhe 25 vjeçe, teksa i merret me taksi nga diskoteka, drejt banesave të tyre.

Sipas hetimeve dhe dëshmive të vajzave, taksisti herën e parë kishte abuzuar më 24 Korrikt të vitit 2016, ndërsa abuzimi i dytë ka ndodhur në 11 Nëntor të vitit 2017.

Kujtojmë se Besnik Hoxha u arrestua në Janar të këtij viti falë një videoje të filmuar nga një prej viktimave. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2018, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori