Përcillet për në banesën e fundit gjyqtarja e Fildes Hafizi (FOTO LAJM)

Është përcjellë sot për në banesën e fundit, gjyqtarja e ndjerë Fildes Hafizi, e cila u vra dje barbarisht nga ish-burri i saj.

Është përcjellë sot në banesën e fundit gjyqtareja Fildes Hafizi e cila u vra dje barbarisht nga bashkëshorti i saj Fadil Kasemi.

Mësohet se në ceremoninë e varrimit kanë marrë pjesë familjarë, miq, kolegë, si dhe personalitete të njohura të jetës publike.

Ngjarja

Ditën e djeshme u vra në zonën e “Xhamllikut” gjyqtarja Hafizi e cila pas një sherri me ish-bashkëshortin e saj, ai hyri në makinë dhe e qëlloi me armë zjarri duke e lënë të vdekur në vend.

Ish-bashkëshorti 53-vjeçar e kishte dhunuar dhe kërcënuar dhe më përpara, ndërkohë miq të saj deklaruar se ajo ia kishte frikën një ngjarje të tillë.

Në vitin 2015 ai tentoi ta vriste në syrin e fëmijëvë gjatë pushimeve në Golem. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2017, ora 15:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori