Përballja e Xhuljetës dhe Xhaferrit në polici, i premtoi ta linte të qetë
31-vjeçari Xhaferr Mata i mori jetën 19-vjeçares Xhuljeta Çuni, e cila ishte nisur për në provimin e Maturës Shtetërore.

Rasti kur ajo është paraqitur në Komisariatin nr.3, ka qenë disa ditë më parë, ku ajo është nisur për ta denoncuar për përndjekje 31-vjeçarin Xhafer Mata, por më pas është tërhequr.

Ajo është pritur nga oficerët e Policisë dhe ka parashtruar problemin. Nga ana tjetër, shërbimet e Komisariatit nr.3 kanë thirrur për të dhënë shpjegime edhe autorin.

Më pas Mata i ka kërkuar falje 18-vjeçares për shqetësimet që i ka sjellë dhe i ka premtuar në ambientet e Policisë se nuk do e bezdiste më dhe do e linte të qetë.

Në këto kushte, viktima është tërhequr nga ideja për ta denoncuar dhe ka vendosur që të mos bëjë kallëzim. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2018, ora 19:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori