Për të mos u humbur! Haradinaj heq xhaketën dhe bën pompa para kadetëve të rinj (VIDEO)
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka vizituar oficerët e rinj të FSK-së në Ministrinë e Mbrojtjes.

Gjatë vizitës së tij Haradinaj ka sfiduar kadetët e rinj duke i vënë që të bëjë pompa bashkë me të.

Siç duket edhe nga pamjet ish-komandanti i UÇK-së, Haradinaj ua ka ‘marrë në kthesë’ ushtarëve të rinj duke i bërë ushtrimet më shpejt se ta.Shtuar më 13/12/2019, ora 17:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori