Avioni bën ulje të detyruar në Rinas për shkak të një defekti
Për shkak të një defekti, në orët e para të ditës një avion ka bërë ulje të detyruaraeroportin “Nënë Tereza” në Rinas, Tiranë.

Avioni u ngrit për herë të parë në orën 07:00 dhe u kthye sërish. Ai tentoi edhe një herë ngritjen, por nuk funksionoi.

Me destinacion Firencen (Itali), avioni ndodhet ende në aeroportin e Rinasit, ndërsa shkak i uljes së detyruar është bërë një defekt në mjetin fluturues. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 10:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori