Për kë votoi Kejda, vajza e Majlinda Bregut më 25 qershor? (FOTO LAJM)

Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut po merr çdo ditë e më shumë vëmendje në median online.

Herë për shkak se është vajza e një ndër politikaneve më të njohura në vend e herë për shkak të bukurisë dhe hijeshisë të trashëguar po nga e ëma, Majlinda Bregu.

Marrëdhënia mes të dyjave duket sikur kalon atë të një marrëdhënie nënë-bijë pasi duken shumë të lidhura dhe nuk kursejnë as postimet e dedikimet në rrjetet sociale.

Në foton më sipër mund të shikoni Kejdën e cila më 25 qershor votoi për herë të parë, në zgjedhjet ku PD humbi si kurrë më parë përballë PS. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2017, ora 11:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori