Për 10 kile mos me hajde, unë flas 100 kile e siper! Del përgjimi tjetër i Agron Xhafajt
Pëlqej
"Mos më hajde për 10 kile, unë flas për 100 kile e lart".

Kjo është deklarata e Agron Xhafajt, e cila sipas deputetit të PD-së, Ervin Salianji është përgjuar nga gazetari Jetmir Olldashi.

"Kam pjesë të tjera të audio-përgjimit ku implikohet Agron Xhafaj. Gjithçka dimë nga rrethanat dhe faktet është se Agron Xhafaj është i përfshirë në aktivitet të paligjshëm kriminal, dhe është një nga bosët e drogës në Shqipëri.", vijoi Salianji. /albeu.com/

Shtuar më 21/05/2018, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori