Pengmarrja në Lushnje, pranga 4 personave
Katër të rinj nga fshati Fierz i Elbasanit janë arrestuar sot nga policia e Fierit me akuzën e marrjes peng dhe keqtrajtimin e një të riu nga Lushnja të cilin më pas e kanë lënë në fshatin Karbunarë të Lushnjës.

Shkaku i keqtrajtimit eshte bere ankesa e nje vajze vetem 12 vjeç nga Lushnja, e cila ishte ngacmuar seksualisht dhe ishte perndjekur nga 20-vjeçari qe u keqtrajtua. Vajza kerkoi ndihmen e kusherinjve te saj nga Elbasani, te cilet mberriten me nje mjet Tuareg e rrembyen 20-vjeçarin e kane kercenuar me ane te nje arme qe mos vijonte me te ngacmonte vajzen e me pas e kane leshuar. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2013, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori