Pema tek “Nënë Tereza” zë poshtë qytetarët (VIDEO)
Rrëzimi i një peme pranë spitalit "Nënë Tereza", tek Onkologjiku, ka zënë poshtë disa njerëz si dhe janë prishur më shumë se 4 makina.

Mësohet se kur pema ka rënë, 3-4 kalimtarë janë zënë poshtë, por fatmirësisht nuk raportohet për të lëndur. /albeu.com/

Shtuar më 16/05/2016, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori