Pema dëmton linjën 35KW, Skrapari pa drita
Skrapari dhe zona përreth janë pa energji elektrike për shkak se stuhia ka rrëzuar një pemë që ka dëmtuar linjën 35KW Uznove-Poliçan.

CEZ Shpërndarje njofton se brigada për eliminimin e defekteve janë nisur në vendngjarje për të eliminuar defektet.

"Shumë shpejt pritet të rikthehet energjia elektrike në këto zona", bëri të ditur CEZ Shpërndarje.
Shtuar më 24/02/2013, ora 17:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori