PDSH shqyrton kthimin ne Parlament
Albeu.com
Për shkak të presionit të madh ndërkombëtar, PDSH në Maqedoni do të shqyrtojë mundësinë e ndërprerjes së bojkotit dhe rikthimit në jetën parlamentare.
Lajmin e bëjnë të ditur mediat në Maqedoni të cilat theksojnë se ditën e diel do të mbahet një mbledhje e posaçme, ku do të votohet mbi rrugën që do të zgjedhë ky subjekt.
Shtuar më 09/07/2010, ora 14:17
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori