PDI nis negociata me deputetë te tjere per t'iu bashkuar partise
Albeu.com
Partia për Drejtësi dhe Integrim ka nisur negociata me deputetë të tjerë për t’iu bashkuar kësaj partie. PDI i ka kërkuar Shpëtim Idrizit të PS-së që të bashkohet me këtë parti. Sipas kreut të PDI-, Tahir Muhedini, Shpëtim Idrizi është pro ...... bashkëpunimit për çështjen çame. Ndërkohë Muhedini ka njoftuar se ditën e shtunë mblidhet kryesia e kësaj partie.
Shtuar më 20/08/2009, ora 20:55
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori